Esami atsiliepimai

Tik geriausi atsiliepimai, apie šioje įmonėje dirbančius žmones: nuo informacijos suteikimo, užsakymo priėmimo iki atvežimo. Malonus bendravimas, užsakymas įvykdytas ankščiau, baldai kokybiški. Ačiū ir sėkmės 🙂

Viskas puiku, valgomojo kėdės pirkome pigiausiai Lietuvoje, žadėjo pristatyti per 4-6 savaitės, gavome po trijų savaičių į Šiaulius.

Puikus kainos ir kokybės santykis, greitas pristatymas, malonus bendravimas. Naujai atrasta įmonė, kuri nenuvylė 🙂 Ačiū, kad esate, sėkmės darbuose 🙂

Esame dėkingi už malonų aptarnavimą, kompentetingus pasiūlymus, renkantis prekę. Už greitą pristatymą. Už normalias kainas, šiame pakvaišusiame pasaulyje. 🙂 Gyvuokit ilgai. “Baldoteka”.

Pirkome baldus 2 kartus ir esame labai patenkinti. Aptarnavimas puikus, kvalifikuotas, viskas laiku ir sparčiai. Baldus pristatę vyrukai labai tvarkingi, dėmesingi, paslaugūs. Rekomenduosiu visiems, geresnio aptarnavimo nesu mačiusi. Super! Linkiu sėkmės visam kolektyvui!

Ačiū už nepriekaištingą darbą: pradedant baldų pasirinkimu, patarimais gobeleno kategorijose iki pat pristatymo į namus. Labai malonu, kad viskas buvo taip kaip tikėjausi. Labai malonūs ir šmaikštūs vyrukai, atvežę baldus, juos iškrovę. Tikrai žinau, kad kitas pasirinkimas iš kur rinktis baldus – bus Jūsų įmonė. Sėkmės darbuose 🙂

Gavome spintutes anksčiau laiko. Labai ačiū už greitą, operatyvų pristatymą. 🙂

Dėkojame už svetainės baldus, nesitikėjome gauti per mėnesį. Baldai kokybiški, aptarnavimas malonus. Malonu buvo turėti reikalų su Jūsų įmone.

Viskas gerai (aptarnavimas, užsakytas minkštas kampas, pristatytojai) . Tik dviem žmonėms užrioglinti tokį kampą fiziškai nelabai įmanoma, tuo labiau, kad laiptinė siaura ir trūko gal 1cm , kad būtų nepralindęs, šiaip taip įspraudėm :). Čia ne priekaištas, o tiesiog pastebėjimas . 🙂

Ačiū „Baldotekai“, visus baldus gavome anksčiau nei žadėta, viskas puiku. Vaikinukai, atvežę baldus, tikri šaunuoliai.

Šilalės raj.

Laba diena,

dėkoju už pagalba nuotoliniu būdų priimti sprendimą dėl spalvos, deriniu esu patenkinta, o dar labiau džiugu, kad pakankamai greitai buvo įvykdytas užsakymas 🙂
Geros dienos ir prekybos 🙂
Linkėjimai

Dekojame, esame labai patenkinti saliono baldais. Greitas ir kokybiskas aptarnavimas. Baldai atkeliavo netgi anksciau negu buvo sutarta. Tikrai labai rekomenduojame!

Esame du kartus pirkę ir visada likome patenkinti,geriausia kaina,bei aptarnavimu 🙂
Sėkmės jums,nesugeskite 😉

Dėkoju “Baldotekai “.Puikus aptarnavimas,malonūs darbuotojai,baldai buvo pristatyti net dviem savaitėm anksčiau susitarto laiko.Sėkmės darbe! Ačiū !

Didelis ačiū už puikią Modena virtuvę! Profesionalūs Henriko patarimai, malonus rūpestis, sąžiningas montuotojų Algirdo ir Vaido darbas džiugina, būtinai sugrįšiu ir kitiems rekomenduosiu!

sveiki.sekcija gavau anksciau negu tikejausi.vyrukai,rinke ja,dirbo labai kruopsciai ir tvarkingai.saunuoliai.aciu.

Ačiū, esame labai patenkinti baldais. Puikus aptarnavimas, gavome baldus gerokai anksčiau nei tikėjomės.

Užsisakėme vos prieš porą savaičių, žadėjo, kad gausim greičiausiai po švenčių, o staliukas atėjo dar savaitei likus iki kūčių 🙂 aptarnavimas tikrai labai malonus ir draugiškas. Ačiū!

sveiki. užsisakius baldus pas mane jie buvo anksčiau nei zadeta,viskas puiku.tikrai rekomenduoju. Ir pati manau dar apsilankysiu cia ne karta!

Užsakinėjau lovą ir čiužinį: esu labai patenkinta, viskas puikiai. Pagaminta per du mėn.,bet apie tokį laikotarpį ir buvau įspėta. Pristatymas geras,vaikinukai mandagūs. Viskas labai gerai, rekomenduoju, nenusivilsite. O dėl tam tikrų detalių, tai visada reikia žinoti tiksliai ko norisi ir suderinti viską iki galo. Ačiū pardavėjui už baldus ir sėkmės darbuose!!!

Noriu padėkoti, kad greitai pristatėte baldus, vairuotojai malonūs, likau labai patenkinta aptarnavimu.pirkau sekciją, ji jau surinkta, jokių nesklandumų nebuvo.
Linkiu visai komandai geros kloties.

Viskas vyko sklandžiai nuo užsakymo formavimo iki baldų pristatymo. Ačiū ir sėkmės jums!

Ačiū jums už geros kokybės baldus, malonų aptarnavimą ir dėmesį. Kas mane labai nustebino,tai kad pristatymas įvyo greičiau nei turėjo būti. Labai tuo džiaugiamės.
Rekomenduoju visiems.

Ačiū, jūsų paslaugomis esame labai patenkinti. Labiausiai nustebino laiku pristatyti baldai.

Sveiki,
ačiū už pristatytus baldus. Viskas puiku, pristačius buvo paaiškinta kas kurioje pakuotėje randasi, nieko netrūko. Jei reikėtų dar baldų, tikrai kreipčiausi į jus ir rekomenduočiau jūsų firmą kitiems.
Geros jums prekybos 🙂

Aciu labai uz puikius baldus.vyrai baldus renka techniskai,pagirtina,10 balu.ganetinai nemazalaika uztrukau kol rinkausi,ir studijavau kainas,tai cia tikrai kainos vienos zemiausiu lyginant su kitais baldu prekiautojais.Aciu labai,linkiu sekmes 😉

Dekoju už gražią ir gerą vaikišką lovytę, nors prekė mus pasiekė ne taip greitai kaip buvo žadėta, bet vaikas liko patenkintas nauja lova. Dekojam už nuolaidelę 🙂

Labai dėkoju už kokybiškai pagamintą sieninę spintą. Taip pat už gerą darbą ir malonų bendravimą surinkėjams Algirdui ir Svajūnui!

Palikti atsiliepimą

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Miestas

Jūsų atsiliepimas