Esami atsiliepimai

Dėkinga BaldoTekos meistrams Vaidui ir jo kolegai už pukiai atliktą darbą (surinko spintą). Tikrų profesionalų darbas. Tai vieninteliai meistrai, kurie darbą atliko juvelyriškai. Dėja, Vilniuje tokių profesionalų neteko turėti. Turbūt dirba daug neprofesionalų.

Viso prekės užsakymo metu su manimi bendravo įmonės atstovai tikrai maloniai. Taip prekė vėlavo, bet tokie dalykai labai suprantami kai eina kalba apie prekės gamybą. Tad šiuo klausimu pretenzijų net neturiu. Paskutinę minutę paleičiau nuomonę, kad noriu daikto surinkimo. Buvo labai operatyviai viskas suorganizuota. Meistrai buvo malonūs ir kokybiškai surinko daiktą. Nereikėjo niekuo rūpintis. Ačiū visai komandai! Geriausi atsiliepimai!

Pirkau kelis baldus iš INEZ PLUS baldų kolekcijos,likau patenkinta baldų kokybe.Nors teko laukti ilgiau,bet laukimas pasiteisino.Dėkui kolektyvui.Rekomenduoju baldus ir šią parduotuvę

Šauni baldų parduotuvė! Teko nekartą pirkti ir likau patenkintas tiek kaina, tiek prekių asortimentu, tiek pristatymu į namus. Rekomenduoju

Na, aptarnavimas tai tikrai paties aukščiausio lygio. Ketvirtadienį internetu baldą nusipirkau, penktadienį ryte jį jau pristatė. Baldas iš ekspozicijos, tai berniukai patys išpakavo, viską apžiūrėjo, kažką priveržė, kažką sulygino ir net pakuotės šiūkšles išsinešė. Tikrai viskas puiku! Dėkinga jums!

Labai dėkinga už puikų aptarnavimą ir puikius baldus) Apie viską pagalvota, viskas aptarta, perspėta, atvežta laiku🙂 Dėžes su baldais malonu atydaryti, visi kokybiški, tvarkingi ir už geriausią kainą) Ačiū!!!

Rekomenduoju šią nuostabią įmonę, kurioje dirba atsakingi , darbštus ir paslaugus darbuotojai. Šioje parduotuvėje pirkome kėdes ir surinkimo metu sugadinome atlošą. Kreipausi į vadybininką, kuris su malonumu atsakė į visus klausimus ir nemokamai pakeitė atlošą.
Didelis ačiū. Rekomenduoju šią įmonę

Laba diena,baldelius gavome ir jau surinkti stovi🙂

Viskas tiko ir patiko! Rekomendacijos 100% Aciu uz greita ir malonu bendravima. Aciu jums,ir grazios dienos jums🙂

Rekomenduoju šią įmonę, nes joje dirba labai atsakingi , darbštus ir malonus darbuotojai. Mano situacija buvo tokia, kad prieš 3 metus nupirkau baltą komoda su 3 stalčiais. Laikui bėgant vienas iš stalčių pakeitė spalvą, pageltonavo. Kreipiausi į Baldoteką ir man nemokamai buvo pristatyti 3 nauji stalčiai. Didelis ačiū už rūpestį ir pagalbą. Sėkmės prekyboje. Tikrai rekomenduosiu šią įmonę savo draugams.

Labai dziaugiuos savo spinta, ji nuostabi😉labai greitais pristate.Rekomenduoju sia parduotuve, ir jos visus darbuotojus!!!😍Sekmes ir toliau darbuose.😉

Rekomenduoju šią įmonę 💯. Susidūrus su problemomis, buvo viskas operatyviai išspręsta.
Esu labai patenkinta požiūriu į klientą ir puikiu aptarnavimu. Sėkmingos prekybos!

Puikūs baldai! Esu patenkinta įsigijusi spintą stumdomomis durimis. Greitas pristatymas.
Didžiausios rekomendacijos! 👍

Nuoširdžiai rekomenduoju! Sofa atitiko visus lūkesčius ir daugiau. Super kaina, šiltas bendravimas. Vairuotojas labai malonus ir paslaugus. Didžiausios sėkmės Jūsų veikloje 🙂

Sveiki. Dėkoju už greitai pristatytų baldus. Didelis ačiū Vaidui ir Arnui. Labai šaunus ir mieli vaikinukai, greitai ir labai gražei baldus surinko. Esu patenkinta ačiū. Rekomenduoju. Tai patikimi darbuotojai.

Didelis ačiu už laiku pristatytus baldus , pirkom iš keturių dalių, viskas leigvai susirinko , netrūko detaliu viskas puiku. Kaina tikrai džiugina .

Kurjeriai super! Malonūs, mandagūs… Ačiū! Lovą su spintele ką tik atvežė, manau bus labai!

Labai didelis Ačiū!
Lai jūsų kolektyvui visada sekasi, o įmonė klesti! Dėkinga už malonų bendravimą telefonu, išsamią informaciją, greitą pristatymą, nuostabų vairuotoją.
Pirkau spintą likau patenkinta jos kokybę ir palyginus su kitais pardavėjais žema kaina.
Rekomenduoju!

Labai Jums dėkinga, perku ne pirmą kartą ir nei karto nenusivyliau, greitas pristatymas, malonus aptarnavimas, gera kaina. Tikrai rekomenduoju!

Dėkoju įmonės savininkui Nerijui už greitą pristatymą ir malonų aptarnavimą. Perku ne pirmą kartą iš šios įmonės ir nei karto nenusivyliau. Šį kartą pirkau komodą NATALIA, daug pigiau, nei kitos įmonės pardavinėja. Gerai ir tai, kad gali užsisakyti surinkimo paslaugą, kurios kaina labai nedidelė, o dar ir mažesnius baldus atveža surinktus, todėl viskas vyksta greitai ir neprisiteršia namai. Esu labai patenkinta ir tikrai rekomenduoju! Ačiū ir geros kloties!

Labai jums dėkinga!
Pirkome svetainės valgomojo komplektą, labai patenkinti, kokybė puiki, baldai gražūs! Atvyko baldai žymiai anksčiau, nei buvo nurodytas terminas, kurjeris labai malonus, mandagus, viską paaiškino kur ir kas yra.
AČIŪ jūsų visai šauniai komandai!!!

Pirkau baldų kolekciją vaikui. Puikus aptarnavimas, pristatyta laiku, paklausus apie užsakymo statusą, gavau labai greitą atsakymą. Draugiški, tvarkingi ir mandagūs krovėjai. Likau labai patenkinta

Labai ačiū! Pirkau sekciją, tai likau sužavėta kokia kokybiška ir graži. Kainos labai žemos… Tikrai rekomenduoju! Malonus bendravimas🙂

Greitas pristatymas, geras aptarnavimas. Prekė kokybiška.Puiki spinta.

Išsamus, detalus, tolerantiškas konsultavimas, kantriai ir detaliai aptariant visus smulkiausius ir keisčiausius klausimus. Malonus bendravimas telefonu ir betarpiškai. salone jautiesi laukiamas svečias. Gražūs ir nebrangūs baldai. Tokie štai įspūdžiai iš pirmo karto. Tikiuosi susitiksime dar. Ačiū ir geros Jums kloties!

Laukti teko tikrai labai ilgai (neilgiau, nei terminas), tačiau baldai tikrai labai dailūs ir kokybiški. Kokybė verta kainos.

Labai Jums dekinga. Puikus aptarnavimas ir malonus bendravimas, geras darbo organizavimas ir puikus baldai.

Greitas pristatymas, malonus aptarnavimas. Džiaugiuosi kainomis. Rekomenduoju, nes tikrai daugeliui verslininku reiketų iš Jūsų pasimoktyti. Ačiū ir linkiu sėkmės.

Labai džiaugiuosi anksčiau laiko pristatytais baldais.Malonus,mandagus darbuotojų bendravimas,suteikta informacija dėl pristatymo.Ačiū vyrukams,kurie užnešė baldus į penktą aukštą.

Malonus bendravimas, konsultavimas, baldus pristatė anksčiau žadėto termino, baldai atitinka kokybės ir kainos santykį. Tikrai nustebino netikėtai atrasta parduotuvė. Sėkmės jums darbuose. Rekomenduočiau jus, jei kam reikės baldų!!!

Noriu padėkoti už minkštų baldų komplektą, kuri įsigijau pas Jus. Labai ačiū, esu labai patenkinta ir Jūsų kolektyvo aptarnavimu, ir įsigytais baldais.
 
Pagarbiai
Vaida 

Norėjau padėkoti už puikius baldus, aptarnavimą! Viskas profesionalu, laiku. Ačiū!!! Sėkmės!

Greitas pristatymas, malonus aptarnavimas. Labiausiai džiaugiuosi kainomis. O dabar jau ir naujais baldais. Ačiū.

Laba diena.
BaldoTeka radau neticia,jeskojau staliuka-transformeri.
Pasilikau labai patenkinta ,ir dabar visem rekomenduojiu cia apsilankiti ,
nuo uzsakymo iki gavimo juokiu prekaistu ir problemu,
Didelis aciu siai komandai,geru darbu ir daugiau pirkeju.:)

ačiū Jums už  gražų ir kokybišką minkštą kampą, bei greitą pristatymą!
Rekomenduosiu būtinai Jus ir kitiems, kam reikės atsinaujinti baldus 🙂
 
Pagarbiai,
Regina 

Komoda gavome labai greitai, geras kokybės ir kainos santykis, reomenduoju. Ačiū.

Atsiliepimas

Jūsų miestas gali didžiuotis, kad turi tokią įmonę, kaip BaldoTeka. Jaučiasi, kad joje dirba šaunus kolektyvas, pradedant direktoriumi, vadybininkėmis ir baldų surinkėjais.
Man buvo labai operatyviai pristatyta miegamojo spinta, kuri pranoko visus mano lūkesčius. Ją surinko šaunūs vyrukai Algirdas ir Viktoras. Vaikinai malonūs, dėmesingi, labai kruopščiai atliko savo darbą. Jiedu užtruko nemažai laiko, bet darbas padarytas puikiai.
Visiems rekomenduočiau šią įmonę.

Dėkoju už vrtuvę Modena.Ypatingai dėkinga baldų surinkėjams Vaidui ir Algirdui.Tikrai rekomenduosiu apsipirkimą baldotekoj.Kainos ir aptarnavimas pukus.

Dėkojame visai Jūsų komandai už malonų ir kokybišką aptarnavimą. Pasirenkant baldus labai padeda vadybininkai. Jei reikia baldų, patariu pirkti baldus iš šios firmos. Baldų kaina nėra didelė, o jų kokybė tikrai gera. Didelės sėkmės visai kompanijai.

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šią įmonę, nuo vadybininkės iki vairuotojo,baldų kokybė taip pat be priekaištų, ačiū

Baldus gavome, sudėti. Viskas puiku! Tikiuosi tarnaus ilgai. Dėkingi Jūsų komandai. Tačiau geru žodžiu norisi paminėti Jūsų darbuotojus, kurie pristatė ir sunešė baldus, super vyrukai. Draugiški, mandagūs ir malonūs darbuotojai. Mačiau kaip atsargiai dirba, saugo tiek naujus daiktus, tiek kliento būstą. Nežinau nei jų vardų, bet prašom visa mūsų šeima perduokit jiems liknėjimus! 
Iki pasimatymo, 
pagarbiai Jolanta 

Labai malonus aptarnavimas, baldus pristate per du kartus ir anksciau laiko,tikrai dar karta uzsakinesim baldus, kaina buvo pati maziausia negu kitose parduotuvese, rekomenduoju 100%.Aciu jums labai.

Noriu jums labai padekoti už gautus ir pakeistus baldus. Ir pasidžiaugti kad yra tokiu firmų kaip jusu kad reguojate į pageidavimus ar nusiskundimus aukšiausias mūsű kaip klientų įvertinimas .Ačiū.
 
Su pagarba Erika

Noreciau labai padekoti Vaidui ir Viktorui uz baldu Oskar pristatyma ir surinkima , vaikinai malonus .mandagus . baldus surinko labai gerai , saunuoliai ,sekmes Jums darbuose , tikrai sauni kompanija , rekomenduoju visiems .
Liuda.

Ačiū vyrams, montavusiems baldus Vilniuje, Grigalaukio g.
Profesionalu ir viskas tuo pasakyta.
Iš tiesų dėkui ir merginoms, priimančioms užsakymus.
Sėkmės Jums.

Sveiki, prekes gavau. Norejau pagirti kurjerius. Labai malonus, mandagus vyrukai. Internetu perku labai daug ir daznai, bet jusu kurjeriai vieni maloniausiu!!!  Dekoju gera aptarnavima! Na o del prekiu ziuresim kai surinksim. Aciu!

Šauni kompanija rekomenduoju visiems.👍

Tikros Kalėdos!!! Viskas labai puiku.Aptarnavimas kvalifikuotas,viskas laiku ir anksčiau.Kas labai nustebino.
Atvežę baldus vyrukai paslaugūs,dėmesingi.
Sėmės ,,Baldotekos” kolektyvui…
Rekomenduojam.Tikrai nesigailėsit…

Jokių priekaištų! Baldai už tikrai prieinamą kainą ir kokybiški! Pirkom valgomojo komplektą – esame labai patenkinti 🙂 pristatė anksčiau nei mes tikėjomės… AČIŪ!!! 🙂

Tik geriausi atsiliepimai, apie šioje įmonėje dirbančius žmones: nuo informacijos suteikimo, užsakymo priėmimo iki atvežimo. Malonus bendravimas, užsakymas įvykdytas ankščiau, baldai kokybiški. Ačiū ir sėkmės 🙂

Viskas puiku, valgomojo kėdės pirkome pigiausiai Lietuvoje, žadėjo pristatyti per 4-6 savaitės, gavome po trijų savaičių į Šiaulius.

Puikus kainos ir kokybės santykis, greitas pristatymas, malonus bendravimas. Naujai atrasta įmonė, kuri nenuvylė 🙂 Ačiū, kad esate, sėkmės darbuose 🙂

Esame dėkingi už malonų aptarnavimą, kompentetingus pasiūlymus, renkantis prekę. Už greitą pristatymą. Už normalias kainas, šiame pakvaišusiame pasaulyje. 🙂 Gyvuokit ilgai. „Baldoteka”.

Pirkome baldus 2 kartus ir esame labai patenkinti. Aptarnavimas puikus, kvalifikuotas, viskas laiku ir sparčiai. Baldus pristatę vyrukai labai tvarkingi, dėmesingi, paslaugūs. Rekomenduosiu visiems, geresnio aptarnavimo nesu mačiusi. Super! Linkiu sėkmės visam kolektyvui!

Ačiū už nepriekaištingą darbą: pradedant baldų pasirinkimu, patarimais gobeleno kategorijose iki pat pristatymo į namus. Labai malonu, kad viskas buvo taip kaip tikėjausi. Labai malonūs ir šmaikštūs vyrukai, atvežę baldus, juos iškrovę. Tikrai žinau, kad kitas pasirinkimas iš kur rinktis baldus – bus Jūsų įmonė. Sėkmės darbuose 🙂

Gavome spintutes anksčiau laiko. Labai ačiū už greitą, operatyvų pristatymą. 🙂

Dėkojame už svetainės baldus, nesitikėjome gauti per mėnesį. Baldai kokybiški, aptarnavimas malonus. Malonu buvo turėti reikalų su Jūsų įmone.

Viskas gerai (aptarnavimas, užsakytas minkštas kampas, pristatytojai) . Tik dviem žmonėms užrioglinti tokį kampą fiziškai nelabai įmanoma, tuo labiau, kad laiptinė siaura ir trūko gal 1cm , kad būtų nepralindęs, šiaip taip įspraudėm :). Čia ne priekaištas, o tiesiog pastebėjimas . 🙂

Ačiū „Baldotekai“, visus baldus gavome anksčiau nei žadėta, viskas puiku. Vaikinukai, atvežę baldus, tikri šaunuoliai.

Šilalės raj.

Laba diena,

dėkoju už pagalba nuotoliniu būdų priimti sprendimą dėl spalvos, deriniu esu patenkinta, o dar labiau džiugu, kad pakankamai greitai buvo įvykdytas užsakymas 🙂
Geros dienos ir prekybos 🙂
Linkėjimai

Dekojame, esame labai patenkinti saliono baldais. Greitas ir kokybiskas aptarnavimas. Baldai atkeliavo netgi anksciau negu buvo sutarta. Tikrai labai rekomenduojame!

Esame du kartus pirkę ir visada likome patenkinti,geriausia kaina,bei aptarnavimu 🙂
Sėkmės jums,nesugeskite 😉

Dėkoju „Baldotekai „.Puikus aptarnavimas,malonūs darbuotojai,baldai buvo pristatyti net dviem savaitėm anksčiau susitarto laiko.Sėkmės darbe! Ačiū !

Didelis ačiū už puikią Modena virtuvę! Profesionalūs Henriko patarimai, malonus rūpestis, sąžiningas montuotojų Algirdo ir Vaido darbas džiugina, būtinai sugrįšiu ir kitiems rekomenduosiu!

sveiki.sekcija gavau anksciau negu tikejausi.vyrukai,rinke ja,dirbo labai kruopsciai ir tvarkingai.saunuoliai.aciu.

Ačiū, esame labai patenkinti baldais. Puikus aptarnavimas, gavome baldus gerokai anksčiau nei tikėjomės.

Užsisakėme vos prieš porą savaičių, žadėjo, kad gausim greičiausiai po švenčių, o staliukas atėjo dar savaitei likus iki kūčių 🙂 aptarnavimas tikrai labai malonus ir draugiškas. Ačiū!

sveiki. užsisakius baldus pas mane jie buvo anksčiau nei zadeta,viskas puiku.tikrai rekomenduoju. Ir pati manau dar apsilankysiu cia ne karta!

Užsakinėjau lovą ir čiužinį: esu labai patenkinta, viskas puikiai. Pagaminta per du mėn.,bet apie tokį laikotarpį ir buvau įspėta. Pristatymas geras,vaikinukai mandagūs. Viskas labai gerai, rekomenduoju, nenusivilsite. O dėl tam tikrų detalių, tai visada reikia žinoti tiksliai ko norisi ir suderinti viską iki galo. Ačiū pardavėjui už baldus ir sėkmės darbuose!!!

Noriu padėkoti, kad greitai pristatėte baldus, vairuotojai malonūs, likau labai patenkinta aptarnavimu.pirkau sekciją, ji jau surinkta, jokių nesklandumų nebuvo.
Linkiu visai komandai geros kloties.

Viskas vyko sklandžiai nuo užsakymo formavimo iki baldų pristatymo. Ačiū ir sėkmės jums!

Ačiū jums už geros kokybės baldus, malonų aptarnavimą ir dėmesį. Kas mane labai nustebino,tai kad pristatymas įvyo greičiau nei turėjo būti. Labai tuo džiaugiamės.
Rekomenduoju visiems.

Ačiū, jūsų paslaugomis esame labai patenkinti. Labiausiai nustebino laiku pristatyti baldai.

Sveiki,
ačiū už pristatytus baldus. Viskas puiku, pristačius buvo paaiškinta kas kurioje pakuotėje randasi, nieko netrūko. Jei reikėtų dar baldų, tikrai kreipčiausi į jus ir rekomenduočiau jūsų firmą kitiems.
Geros jums prekybos 🙂

Aciu labai uz puikius baldus.vyrai baldus renka techniskai,pagirtina,10 balu.ganetinai nemazalaika uztrukau kol rinkausi,ir studijavau kainas,tai cia tikrai kainos vienos zemiausiu lyginant su kitais baldu prekiautojais.Aciu labai,linkiu sekmes 😉

Dekoju už gražią ir gerą vaikišką lovytę, nors prekė mus pasiekė ne taip greitai kaip buvo žadėta, bet vaikas liko patenkintas nauja lova. Dekojam už nuolaidelę 🙂

Labai dėkoju už kokybiškai pagamintą sieninę spintą. Taip pat už gerą darbą ir malonų bendravimą surinkėjams Algirdui ir Svajūnui!

Palikti atsiliepimą

    Jūsų vardas (būtina)

    Jūsų el. pašto adresas (būtina)

    Miestas

    Jūsų atsiliepimas

    Top