Pagalba renkantis čiužinį

MEDŽIAGOS, IŠ KURIŲ GAMINAMI ČIUŽINIAI
BRANDUOLIUI NAUDOJAMOS MEDŽIAGOS

Kišeninių TFK (pocket) spyruoklių čiužinyje, spyruoklės įvilktos į atskirus maišelius. Kiekviena spyruoklė dirba atskirai, kūnas jaučia taškinį čiužinio prisitaikymą, todėl raumenys gali atsipalaiduoti ramiam poilsiui. Šio tipo čiužiniuose galimos anatominės zonos, kurios garantuoja čiužinio išsigaubimą pagal Jūsų kūno kontūrus. Kišeninių spyruoklių privalumas – neperduodamas judesys šalia miegančiam žmogui.

Kišeninės STFK (multipocket) spyruoklės. Tai geriausiai prie kūno anatomijos prisitaikantis spyruoklinis čiužinys. Šio tipo spyruoklių bloką sudaro mini spyruoklės, kurių kiekviena atskirai įvilkta į maišelius. Gulint ant tokio čiužinio pajausite, kaip kiekviena spyruoklė individualiai prisitaiko, suteikia atsipalaidavimą ir malšina įtampą atraminiuose taškuose su čiužiniu. Atsipalaidavus raumenims pagerėja kraujo apykaita.

Bonell spyruoklės pasižymi gera ventiliacija, todėl juose nesikaupia drėgmė bei nesusidaro pelėsis. Spyruoklinius čiužinius galima naudoti ant kieto pagrindo, lovose su patalynės dėže, be to, jiems nėra būtinos grotelės. Dėl pernelyg greito susidėvėjimo, spyruokliniai čiužiniai nerekomenduojami didesnio svorio žmonėms, sveriantiems daugiau nei 110 kg.

Lateksas – medžiaga, pagaminta iš kaučiukmedžio sulčių. Turi tokių unikalių savybių, kaip antialerginis, higieniškas, puikiai vėdinasi ir ilgaamžis.

HR poliuretanas (porolonas) – elastinis putų poliuretanas su porėta struktūra. Ilgaamžis produktas turintis puikų oro ir dregmės pralaidumo koeficientą.
PAGALBINĖS (KOMFORTO) MEDŽIAGOS

Kokoso pluoštas – natūrali medžiaga, pagaminta iš suspausto kokoso pluošto, impregnuota lateksu.

Medvilnės pluoštas. Natūrali medžiaga, sudaryta iš presuotos medvilnės pluošto. Reguliuoja dregmės ir oro cirkuliaciją, suteikia puikų mikroklimatą.

Viskoelastinis porolonas (viskozės elastinė Memory medžiaga) – tai ilgaamžė ir ypatingai minkšta medžiaga, puikiai prisitaikanti prie kūno formų ir iš lėto atsistatanti į pradinę padėtį. Atpalaiduoja kūno raumenis, suteikia ypatingą komfortą.

Sizalis gaminamas iš agavos – Pietų Amerikoje ir Afrikoje auginamo augalo lapų. Lapai presuojami, mechaniškai nugremžiamas jų paviršinis sluoksnis, taip apdorotas pluoštas plaunamas, išdžiovinamas ir keletą kartų iššukuojamas. Vėliau iš jo suvejami kieti, šiurkštūs siūlai