Baldoteka

Minkšti baldai – Vienas didžiausių pirkinių Jūsų namuose. Tuo pačiu tai ir vienas svarbiausių. Jei jūsų svetainė erdvi, jums reiks nuspręsti, kiek vietos norite skirti minkštiems baldams.  Jei ieškote minktos dalies, kuri taps pagrindiniu Jūsų svetainės akcentu, ieškokite apvalių formų baldo, kuris užims šiek tiek daugiau erdvės, bet ant jo įsitaisyti galės daugiau žmonių. Jei Jūsų svetainė nedidelė, pagalvokite apie baldą su žemais ranktūriais ar visai be jų – taip jūsų kambarys atrodys erdvesnis. Jei planuojate praleisti daug laiko įsitaisę ant sofos, skaitydami ar snūduriuodami, įsitikinkite, kad ji pakankamai ilga. Nepasikliaukite vidutinio ilgio sofomis, nes tik plotas tarp ranktūrių lems, koks iš tiesų yra baldo ilgis. Renkantis baldus internetu, mūsų konsultantai visada patars ir detaliau paaiškins apie kiekvieno baldo sudėtį, galimas pasirinkti spalvas. Jums pageidaujant, detalesnes, papildomas gobelenų ar odų nuotraukas atsiųsime Jums el. paštu, kad galėtumėte geriau įvertinti perkamo baldo nuotraukas. Linkime patogaus apsipirkimo.

Paprasta įsigyti baldus internetu – Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.

 • Kampai

  Kampai (45)

  Minkšti kampai - vienas pagrindinių Jūsų svetainės baldų akcentų. Minkšti patogūs kampai su reglaineriais ar be jų, platus pasirinkimas. Įvairūs audiniai, atsparūs gyvūnų įdrėskimams, lengvai valomi. Pasirinkite Jums tinkantį svetainės minkštų baldų komplektą, minkštą kampą, mes padėsime Jums išsirinkti tinkantį audinį. Baldus iki Jūsų namo atvežame nemokamai, todėl nesirūpinkite transporto paslaugomis.
 • Minkštų baldų komplektai

  Minkštų baldų komplektai (58)

 • Sofos

  Sofos (68)

  Sofa – Vienas didžiausių pirkinių Jūsų namuose. Tuo pačiu tai taip pat ir vienas svarbiausių. Jei jūsų svetainė erdvi, jums reiks nuspręsti, kiek vietos norite skirti sofai.  Jei ieškote minkštos dalies, kuri taps pagrindiniu Jūsų svetainės akcentu, ieškokite apvalių formų baldo, kuris užims šiek tiek daugiau erdvės, bet ant jo įsitaisyti galės daugiau žmonių. Jei Jūsų svetainė nedidelė, pagalvokite apie baldą su žemais ranktūriais ar visai be jų – taip jūsų kambarys atrodys erdvesnis. Jei planuojate praleisti daug laiko įsitaisę ant sofos, skaitydami ar snūduriuodami, įsitikinkite, kad ji pakankamai ilga. Nepasikliaukite vidutinio ilgio sofomis, nes tik plotas tarp ranktūrių lems, koks iš tiesų yra baldo ilgis. Renkantis baldus internetu, mūsų konsultantai visada patars ir detaliau paaiškins apie kiekvieno baldo sudėtį, galimas pasirinkti spalvas. Jums pageidaujant, detalesnes, papildomas gobelenų ar odų nuotraukas atsiųsime Jums el. paštu, kad galėtumėte geriau įvertinti perkamo baldo nuotraukas. Linkime patogaus apsipirkimo.Paprasta įsigyti baldus internetu – Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.
 • Foteliai

  Foteliai (220)

 • Pufai/Minkštasuoliai

  Pufai/Minkštasuoliai (102)

  Pufai, 3D , sėdmaišiai, išskirtiniai ir žaismingi interjero elementai. Išskirtiniai gaminiai skirti pagyvinti, nuspalvinti Jūsų namų interjerui. Pufai – labai praktiški ir patogūs – juos galima lengvai stumdyti, susikrauti kojas, atsisėdus ant sofos ir skaitant knygą. Juos galima statyti ir tokiose vietose, kur paprastai kėdė netelpa ar tiesiog užima per daug vietos. Didelė spalvų įvairovė tiks prie kiekvienų namų interjero. Rasite ir išskirtinių 3D Pufų su vaizdais – atrodys taip, lyg pufas būtų sukrautas iš akmenų, tiesiog atpjautas rasto gabalas, ar žydintis aštrus kaktusas viduryje kambario. Žaisminga ir praktiška namų interjero detalė – neabejotinai papuoš Jūsų svetainę, vaikų, prieškambario ar netgi vonios kambarį. Įvairių formų, klasikinio, modernaus stiliaus, traukti oda, eko-oda ar pasirinkta audinio spalva. Galima pritaikyti prie bet kurių namų interjero. Neabejotinai puiki dovana įkurtuvėms, gimtadieniui ar tiesiog sau.Pufus įsigyk lengvai internetu baldoteka.lt – Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje.
 • Supamieji krėslai

  Supamieji krėslai (11)

 • Tachtos

  Tachtos (19)

 • Vaikiškos sofos – lovos

  Vaikiškos sofos – lovos (6)