GS-01 Spinta DG

761,75 

spalva: pilka/juoda
 

Drabužių spinta miegamajame – elementas, kurio vaidmens nereikėtų nuvertinti projektuojant vieną svarbiausių namų kambarių. Vieta, kurioje ilsimės, be privatumo ir ramybės, taip pat turėtų suteikti mums galimybę lengvai susidėti savo daiktus. Tai buvo idėja, kuria vadovavosi kurdami GS-01 spintą iš GRIS kolekcijos.
Tai funkcijų, kurių galite tikėtis iš idealios miegamojo spintos, derinys, tai yra funkcionalumas ir akį džiuginantis dizainas. Tai leidžia laikyti drabužius, batus ir kitus reikalingus daiktus. Išlaiko elegantišką, klasikinę išvaizdą. Spinta puikiai dera prie miegamojo dekoro, pabrėžia unikalų kambario charakterį.
GS-01 miegamojo spintoje daiktadėžė padalinta į keturis skyrius: dviejuose kraštutiniuose – patogios lentynos, o dviejuose viduriniuose – strypai drabužiams pakabinti. Kiekviena iš keturių nišų turi atskiras duris. Šis išdėstymas palengvina drabužių spintos, batų ir kitų reikalingų aksesuarų sutvarkymą, todėl kasdienės veiklos atlikimas yra daug lengvesnis.
GRIS kolekcijos spinta pasižymi solidžia konstrukcija ir kruopščia apdaila. Jame įrengtas LED apšvietimas, kuris papildomai padidina jo funkcines ir vizualines vertes. Mūsų gaminys yra nepakeičiamas kiekvieno miegamojo įrangos elementas, užtikrinantis tvarką ir estetiką gyvenamojoje erdvėje.

 

Turite klausimų?

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Išmatavimai 250 × 63 × 215 cm